Tanıtma / Impressum

TZİncil.com, kar amacı gütmeyen özel bir Hıristiyan hizmetidir. Hizmet, özgür Protestan geleneğinin bir parçasıdır.

TZİncil.com ist ein privat betriebener gemeinnütziger christlicher Dienst. Der Dienst steht in der Evangelische Freikirchliche Tradition.

TZİncil.com
Jägerstrasse 68
47166 Duisburg
Deutschland

Telefon: +49 1573 7961431
E-Mail: tevratzeburincil@gmail.com

Gizlilik ve Güvenlik policelerimiz bu websayfda bulunmaktadır: https://www.tzincil.com/gizlilik-politikasi/

Unsere Datenschutz- und Sicherheitsrichtlinien finden Sie auf dieser Webseite: https://www.tzincil.com/gizlilik-politikasi/

Çocuk Yaştaki Kullanıcıların Kişisel Haklarının Korunması İlkesi

tzincil.com 18 yaşının altındaki kullanıcılara her zaman açıktır fakat bu statüde olan kullanıcılar için özel durumlar bulunmaktadır. Aile ve velilerin, bu yaştaki kullanıcıların sitemizde yaptıkları aktiviteler ve tzincil.com’un hizmetlerinden yararlanmak için yaptıkları başvurular sırasında ailelerinin izinleri şarttır. Türkiye Cumhuriyeti Kanunları gereği 18 yaşının altındaki hiçbir kullanıcıya velilerin izni olmaksızın kendi adlarına hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi ve materyal gönderilmez.

18 yaşından küçüklerin yayınlarımızı alabilmeleri için ebeveynlerinin ya da mahkemece tayin edilmiş ise vasisinin muvafakat vermesi gerekmektedir. Kelime olarak ‘izin verme, tasdik etme’ anlamına gelen muvafakat, yayınlarımızı alabilmek için ebeveynler ya da vasisi tarafından verilen izin’ anlamına gelmektedir.